Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRITNY SPERAS

27. 2. 2007
O tom, že se Britney Spears dobrovolně připravila o své vlasy, které nyní nabízí k prodeji, již všichni ví, ale že si poté ještě zamířila do tetovacího studia, to možná ještě všichni nevědí. Britney Spears se koncem minulého týdne v jednom z kalifornských tetovacích studií objevila s vyholenou hlavou. Na videu, které zveřejnila televizní stanice KABC-TV je zpěvačka k vidění s novým "sestřihem" a malými tetováním na krku, jak si právě nechat udělat další - větší.


"Chtěla mít pouze něco malé na zápěstí, prostě něco elegantního," uvedl tetovací mistr Max Gott z Body and Soul v Sherman Oaks. Podle Derrika Snella, který též v jmenovaném studiu pracuje, uvedl, že Britney Spears trvalo celých 90 minut, než se dostala od parkoviště do jejich salónu. Snažila se údajně na sebe zkoncentrovat veškerou pozornost a dobrovolně pózovala i televizním štábům.

Toto její vystoupení přišlo jen několik dní poté, co se v médiích objevili informace, že je Britney závislá na uklidňujících prášcích a dobrovolně se přihlásila na odvykací kúru.

Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář